Biznes

Marketing sieciowy to alternatywa dla tradycyjnego modelu biznesu polegająca na sprzedaży bezpośredniej z pominięciem pośredników, przedstawicieli handlowych i sklepów. 

Na czym polega marketing sieciowy?

Zobacz film, który przygotowaliśmy specjalnie po to, aby w bardzo przystępny i obrazowy sposób wytłumaczyć Ci na czym polega fenomen marketingu sieciowego i dlaczego nazywamy go alternatywą dla tradycyjnego modelu biznesowego. 

Poznaj historię jak „przez przypadek” stworzony został nowy model sprzedaży i dowiedz się jak zacząć zarabiać.

Poznaj ofertę naszych książek marketingowych

Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie osób, które odniosły ogromny sukces w marketingu sieciowym.

Poznaj sekrety ich pracy i rozwijaj swój biznes na całym świecie.

Maria Grotyńska

Pasja Rodzi Sukces

Pierwsza książka jednej z największych liderek Forever w Polsce. Przeczytasz w niej o największych osiągnięciach życia autorki, ale również o drodze, którą musiała przebyć – nie zawsze łatwej.

Poznasz osobiste historie z czasów dzieciństwa, studiów i małżeństwa autorki oraz jej doświadczenia zawodowe, zanim poznała marketing sieciowy.

Autorka dzieli się z tobą swoimi przeżyciami, aby twoja podróż w marketingu sieciowym była łatwiejsza, niezależnie od tego czy już zaczęłaś, dopiero zaczniesz albo zastanawiasz się nad rozpoczęciem swojej przygody w nowym biznesie.

Maria Grotyńska - Pasja Rodzi Sukces

Rolf Kipp

Najpiękniejszy Biznes na Ziemi

Jesteśmy dumni z tego, że posiadamy licencję oraz wyłączność na sprzedaż w Polsce książki jednego z największych liderów marketingu sieciowego na świecie – Rolfa Kippa.

Dodatkowo jesteśmy odpowiedzialni za przetłumaczenie oraz wydanie książki w języku polskim. Skorzystaj z tej niesamowitej wiedzy już teraz…

Poznajmy się

W tym wywiadzie na żywo z Dyrektorem firmy Forever – Jackiem Kandeferem opowiadamy o swojej historii, naszych doświadczeniach oraz sukcesach w biznesie.

Dowiedz się czym zajmowaliśmy się przed pracą w marketingu sieciowym i jakie były nasze motywacje do całkowitej zmiany kariery zawodowej ponad 25 lat temu.

Chcesz rozpocząć współpracę?