Nasza historia

Maria i Wiesław Grotyńscy

Przeczytaj o naszych początkach z biznesem sieciowym, kim jesteśmy i jaka jest nasza historia.

Najpiękniejszy Biznes na Ziemi

Maria i Wiesław Grotyńscy - Nasza historia Forever

Jesteśmy małżeństwem od 41 lat, mieszkamy w Krakowie pod samym Wawelem, na który możemy spoglądać z naszych okien. „Magiczne miejsce – magiczny Kraków”, i choć kochamy podróże, zawsze z miłością wracamy do tego miasta. Mamy cudowną rodzinę, dwoje dorosłych dzieci, oboje są Managerami Forever – córkę Patrycję i jej męża Grzegorza z 15-letnią ukochaną wnuczką Milenką i 4-letnim wnuczkiem – Mikołajem, oraz syna Karola, który przetłumaczył z języka angielskiego książkę Rolfa Kippa, największego lidera Forever na świecie – „Najpiękniejszy Biznes na Ziemi”.

Kiedy wystartowaliśmy w biznesie Forever ponad 25 lat temu nasi Rodzice powiedzieli do nas: „To takie trudne studia skończyliście, żeby teraz taką dziwną pracą się zająć?” Oboje jesteśmy magistrami kierunków ścisłych, Maria jest fizykiem, Wiesław elektronikiem.

Przez całe te 25-lat nadal z wielką pasją przedstawiamy ludziom naszą firmę oraz jej produkty. Po czterech miesiącach pracy zostaliśmy Managerami a po czterech latach Senior Managerami. W 2012 roku osiągnęliśmy najwyższy awans roku, zostaliśmy Soaring Managerami. W 2015 roku świętowaliśmy 20 lat pracy z Forever i jesteśmy bardzo zachwyceni, że osiągnęliśmy stanowisko Szafirowego Managera jakiego nie było w Polsce od 18 lat. Dodatkowo za ten awans otrzymaliśmy od Rexa Maughan wycieczkę w Europie i wybraliśmy Wyspy Kanaryjskie. Pniemy się na szczyt Forever ponieważ proponujemy i produkty i biznes jednocześnie. Bierzemy przykład z kajakarza, który chcąc dopłynąć do celu używa dwóch wioseł jednocześnie, 1 wiosło – biznes, a 2 wiosło – produkty. Używając tylko 1 wiosła możecie kręcić się w kółko i nigdy nie jesteście w stanie wykreować żadnego Managera.

Kiedyś w naszym miesięczniku „Forever”, Rex Maughan napisał: „A to, że znajdujesz się na drodze wiodącej ku sukcesowi można poznać po fakcie, że wszystko co robisz ulega przyspieszeniu. Kiedy stajesz się CZŁOWIEKIEM SUKCESU, Twoje życie jest coraz bardziej ekscytujące”.

Odkąd awansowaliśmy na stanowisko Soaring Managera wszystko, co robimy uległo przyspieszeniu i te 3 lata to pasmo sukcesów, osiągnięć i wyzwań. Wykreowaliśmy 11 nowych Managerów, 2 Senior Managerów, w tym czterech w pierwszej linii co dało nam w lutym 2015 Super Awans – Szafirowy Manager. W 2014 roku trzech naszych Eagle Managerów było w Kalifornii w Lake Tahoe w nagrodę.

Forever nie jest dla nas pracą – to nasze życie i pasja. Współpracujemy z ludźmi, których kochamy i którzy są dla nas zawsze na pierwszym miejscu. To dlatego ten Biznes jest Najpiękniejszy na Ziemi jak napisał w swojej książce Rolf Kipp. W 2014 roku zakupiliśmy licencję i wydaliśmy jego książkę w Polsce, która dla wielu okazała się inspiracją do awansu na managera. Jest to poradnik jak najlepiej pracować, napisany przez Największego Networkowca świata z naszej firmy.

Rozpoczynając współpracę z FLP z wielkim entuzjazmem myśleliśmy, że wszyscy znajomi pójdą za nami, ale okazało się, że tak wcale nie jest. Ci, na których stawialiśmy, do dziś z nami nie współpracują ale są też tacy, którzy dopiero teraz postanowili dołączyć do nas. Dlatego nigdy nie oceniajmy czy ktoś się do tego biznesu nadaje czy też nie.

Nie bójmy się zmian...

Nie bójmy się tego, że zabraknie nam ludzi, że braknie nam znajomych, którym możemy proponować biznes i produkty. Przecież praca w głąb struktury w pionie powoduje, że wciąż poznajemy nowych ludzi, którzy zapraszają na spotkania swoich znajomych i przyjaciół. To powoduje, że nigdy nie zabraknie nam ludzi do współpracy. Biorąc polecenia od zadowolonych klientów, stale będziemy mieć co robić.

Tajemnicą rozwoju naszej struktury są regularne prezentacje i szkolenia. Co tydzień w każdy wtorek prowadzimy wykłady o produktach, a w środy szkolenia biznesowe i motywacyjne. W pozostałe dni organizujemy prezentacje indywidualne, rozmowy, sponsoring i sprzedaż. Prezentacje prowadzimy wg. zasady Rodgera Pyrah „10-20-70” tj.10% czasu przeznaczamy na informacje co my otrzymaliśmy z FLP, 20% czasu przeznaczamy na informacje o Firmie, gdzie i jak będziemy pracować, a 70% czasu poświęcamy na korzyści jakie klienci będą mieć gdy dołączą do nas i staną się Forever Business Owners. Pracujemy z kim chcemy, gdzie chcemy i ile chcemy, również w czasie wyjazdów szkoleniowych, które organizujemy od 21 lat zwiedzając najciekawsze zakątki świata z naszymi FBO. Nasza historia w Forever to podróże, które uwielbiamy od zawsze. Z Forever spełniamy nasze marzenia.

Fascynująca w naszej firmie jest nieograniczona ilość stanowisk dla Supervisorów, Managerów, oraz Diamentów. Każdy może otrzymać samochód z programu motywacyjnego (my otrzymaliśmy już 5 samochodów) oraz wspaniałe wycieczki w najpiękniejsze zakątki świata w całości opłacone przez firmę z kieszonkowym włącznie.

Obecnie pracujemy globalnie w ok. 30 krajach świata. Promujemy MLM międzynarodowy, gdyż wszyscy ludzie na całym świecie zasługują na to, żeby im powiedzieć o firmie i produktach aloesowych Forever.

Kwalifikujemy się na każdy Global Rally i byliśmy już na Hawajach, w Londynie, Singapurze ,Dubaju, Johannesburgu czy Sztokholmie. Byliśmy wielokrotnie w Stanach Zjednoczonych w siedzibie Głównej Forever International w Phoenix, na plantacjach aloesowych w Mac Allen, w fabryce Aloe Vera of America w Dallas oraz Forever Nutraceutical widząc produkcję suplementów.

Mamy największą na świecie strukturę 22 Managerów wśród amerykańskiej Polonii, która ciągle wspaniale się rozwija. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Wiemy o tym, że jedynym sposobem, dzięki któremu my możemy odnieść sukces w tym biznesie, jest pomaganie innym w realizacji ich marzeń i celów. Nie można stać się Diamentem nie kreując Managerów! Stale szukamy lepszych od siebie i doceniamy ich, bo to jest nasza najważniejsza rola liderów! Wszyscy pracujemy i oczekujemy uznania. Tego uczy nas sam Rex Maughan doceniając nas na każdym kroku.

Korzystając z okazji chcielibyśmy wyrazić szczere i głębokie podziękowania naszej Najlepszej na świecie strukturze w skład której wchodzą cudowni ludzie pełni zaangażowania, dzięki którym odnieśliśmy Sukces i możemy realizować nasze marzenia. Dziękujemy wspaniałemu zespołowi naszych Przedsiębiorców Forever, działających tu w Polsce, jak i na całym świecie, którzy codziennie nas inspirują do działania. Zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i wsparcie w drodze do Sukcesu. Jesteście dla nas „NUMER JEDEN”!