You are currently viewing Global Rally w nagrodę – Londyn 2014

Global Rally w nagrodę – Londyn 2014

  • Post category:Podróże

Forever Global Rally w jednej z najbardziej znanych stolic na świecie jaką jest piękny i bogaty w historię Londyn z rodziną królewską włącznie.!

Wiele uznania dla dystrybutorów z całego świata za pracę w 2013 roku oraz wypłaty ponad 22 milionów $ w czekach Chairmans Bonus w obecności 20 tysięcy dystrybutorów w słynnej Arenie O2 w miejscu Greenwich – NIEPRAWDOPODOBNE PRZEZYCIE!

My byliśmy w tej wyjątkowej grupie Liderów bo zakwalifikowaliśmy się na Global robiąc obroty w 2013r znacznie powyżej 1500cc i zostaliśmy uhonorowani luksusowym hotelem Grosvenor Hotel w którym mieszkali Diamentowi Managerowie w samym sercu Londynu z widokiem na panoramę miasta i Hyde Park , czując się bardzo docenieni ! A jest to tylko jedna z zalet bycia jednym z Najlepszych Liderów Forever. Hojność Rexa Maughan to naprawdę niesamowite prezenty i pieniądze na kartach visa , darmowe produkty, wycieczki i wiele innych atrakcji oraz koncertów na żywo między innymi THE BEATLES .

Całodniowe szkolenie dr Toma Barretta zatytułowane „ Latajcie jak ORŁY „ to entuzjazm, energia, radość i profesjonalizm !!!!!!!!!!!Dziękujemy Rex! Dla nas był to wyjątkowy czas bo przez 2 dni Global Rally razem z nami była piękna grupa ok. 40 osób naszych dystrybutorów z Polski jak również dołączyły do nas osoby mieszkające na stale w Anglii aby wspólnie uczestniczyć i motywować się do pracy !

LIDERZY FOREVER to najbardziej inspirująca grupa ludzi na świecie!

Razem słuchaliśmy historie sukcesów i osiągnięć ale również jak Liderzy Forever przezwyciężają problemy i ile rozczarowań mają w tej ciężkiej pracy i ile poświęcenia wymaga osiąganie tak wielkich wyników . Ile razy więcej od nas słyszą słowa NIE! Nikt i nic nie jest w stanie nam przeszkodzić w osiągnięciu sukcesu w Forever i zostania Diamentowym Managerem ! . Jeśli my nie zrezygnujemy nawet wtedy gdy wszyscy naokoło nam mówią ,że to nie działa i nam się nie uda!

Wróciliśmy zmotywowani do pracy i pełni wrażeń ze zwiedzania cudownego Londynu! Jedno wiemy ze szkoda czasu ! Bierzemy się ostro do pracy , żeby ten rok był jeszcze lepszy dla nas wszystkich, tym bardziej ,że Rex Maughan zaprasza nas na na spotkanie Eagle Managerów do Cancun w Meksyku a na następny Global Rally do Singapuru – do jednego z najbogatszych miast na świecie!
Najpiękniejszy biznes na Ziemi to Forever