You are currently viewing Raj na Ziemi w nagrodę – Hawaje 2013

Raj na Ziemi w nagrodę – Hawaje 2013

  • Post category:Podróże

Osobiście nie znam osoby, która nie chciałaby polecieć na Hawaje!

Będąc w sierpniu 2012r w Phoenix w Arizonie na Światowym Zjeżdzie Forever dowiedzieliśmy się, że Rex Maughan zaprasza nas na Hawaje w kwietniu 2013r na I-szy Global Rally Forever dla Największych Liderów na Świecie, których obroty roczne przekraczają 1500pkt.

Wyjazd w pełni opłacony przez firmę Forever z biletem lotniczym, hotelem, kieszonkowym, bankietami i wycieczkami!

Wylecieliśmy z Krakowa o 10 rano we wtorek. Podróż z dwoma przesiadkami w Monachium i Los Angeles zajęła nam 24 godziny. Ponieważ różnica czasu między Krakowem a Honolulu jest dokładnie 12 godzin to na miejscu była dopiero godz 10 wieczór również we wtorek. /mimo, że na zegarkach mieliśmy już 10 rano we środę/. Przybyło nam 12 godzin!

Na lotnisku witali nas organizatorzy Forever cudownym hawajskim okrzykiem ALOHA!

ALOHA! Pozdrowienie hawajskie zagościło w naszych sercach i długo po powrocie pozostało we wspomnieniach z fotografiami na których zawsze na naszych twarzach gości uśmiech.

Tam wszyscy się do siebie uśmiechają i są nieprzyzwoicie mili i uprzejmi!

Cudowna cecha charakteru hawajczyków!

Hotel Hilton a właściwie Resort z wieloma pięknymi budynkami, restauracjami i sklepami na miejscu otoczonymi niesamowitymi kwiatami, alejkami zieleni wokół basenów nad samym oceanem z plażą marzenie Waikiki pod palmami.

Global Rally to impreza dla ok. 4500 osób z całego świata /155 krajów/- wszyscy zaproszeni!!!

Mnóstwo Uznania, nagród, wykładów motywujących i atrakcyjnych występów różnych artystów.

Zwiedziliśmy całą wyspę Oahu z Pearl Harbor i najpiękniejszą Zatoką na świecie Hanauma oraz plantację ananasów Dole i orzeszków macadamia.

Najbardziej zapamiętaliśmy wyprawę łodzią podwodną, w czasie której oglądaliśmy piękne rafy koralowe oraz ławice różnokolorowych ryb np. w żołto-czarne paski lub zupełnie przeźroczyste.

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszemu kochanemu Rexowi Maughan za taką gościnę i opiekę całego Biura Głównego, doceniając w ten sposób to jak my duzo robimy dla rozwoju firmy Forever na całym świecie !

ALOHA!